Pellet - doskonała jakość w atrakcyjnej cenie

Skład Opału w Janowie koło miasta Chełm -  oferuje Pellet z transportem pod same drzwi. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość sprawiają, że nasz pellet jest chętnie wybierany przez klientów. Kupując u nas - masz pewność, że płacisz za wysokiej jakości paliwa opałowe. W ofercie również węgiel luzem i workowany. Zachęcamy do kontaktu klientów z miasta Chełm i okolicy do 100km! Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową węgla i pelletu na cały kraj.

Zadzwoń i zamów już teraz!
tel. 691 888 288

Pellet, to nowoczesne i ekologiczne paliwo stałe w formie granulatu. Produkuje się je z odpadów drzewnych, roślin i innych półproduktów powstających w wyniku powstawania odpadów rolnych.

Pellet pojawił się po raz pierwszy w 1993 roku, a teraz możecie go kupić na naszym składzie! Zadzwoń do nas i zamów Pellet z dostawą pod same drzwi! Skład Opału Janów zaprasza klientów z całego regionu.

W naszej ofercie również węgiel:

  • groszek
  • eko groszek
  • kostka
  • orzech

Gwarantujemy 100% uczciwości przy transporcie węgla i pelletu. Opinie o naszym składzie opału mówią same za siebie! Skład Opału Janów, mieści się w Janowie przed Chełmem od strony Lublina i jest to nasz jedyny punkt sprzedaży węgla w okolicy Chełma. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń i zamów!
(kliknij w numer, aby połączyć się z telefonu)

tel. 691 888 288

pellet janów

terra pellet

pellet chełm łęczna skład opału janów

Pellet Chełm - skład opału Janów - atrakcyjne ceny węgla i transport z dostawą pod same drzwi. Serdecznie zapraszamy!

Skład Opału Janów oferuje szeroki wybór paliw stałych, między innymi cieszący się rosnącą popularnością pellet. Sprzedażą węgla zajmujemy się już od wielu lat. Możemy pochwalić się nieposzlakowaną opinią wśród klientów, którzy regularnie, co sezon do nas wracają. Oferowany przez nas węgiel, to produkt najwyższej jakości, ponieważ przed załadunkiem jest dodatkowo sortowany i przesiewany. Wszystkie oferowane przez nas rodzaje węgla i pelletu posiadają stosowne certyfikaty, co gwarantuje dobre parametry i bezpieczeństwo użytkowania opału. Skład Opału Janów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, umożliwia atrakcyjne formy finansowania zakupów. Raty z odroczeniem pierwszej płatności o cztery miesiące umożliwiają dokonanie zakupu każdemu klientowi, niezależnie od aktualnej sytuacji finansowej (oczywiście banki wymagają zdolności kredytowej oraz pozytywnej historii w BIK). Dodatkowo zapewniamy transport zakupionego opału do 100 km od składu - po wcześniejszym ustaleniu dokładnego miejsca i terminu.

Dlaczego wybrać Pellet?

W naszej ofercie znajduje się pellet, czyli czyste i wygodne paliwo do kominków oraz kotłów. Pellety posiadają dobrą kaloryczność i zostawia mało popiołu. Z kolei sam popiół jest niezwykle wartościowy, ponieważ jest bogaty w niepalne związki mineralne. Pellet cieszy się dużą popularnością w Europie, w Polsce również z roku na rok rośnie zainteresowanie tym rodzajem paliwa. Z pewnością wpływ mają doskonałe parametry oraz stosunkowo dobra cena. Pellet sprzedawany jest w workach i jest niezwykle bezpiecznym paliwem. Może bez obaw być przechowywany w komórkach lub garażach, ponieważ nie ulega samozapłonowi. Dodatkowo jego ogromną zaletą jest fakt, iż nie wchłania wilgoci, dlatego nie zaszkodzi mu długi okres przechowywania.

Pellet Chełm - wróć na górę